Monoray Vinç özellikleri
21.01.2020

 

            Elektrik motor sistemleri eşliğinde hareket eden monoray vinç çeşitleri, özelliklerine ve yapılarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Yükleme kaldırma işlemlerinde profesyonel çözümler sunan bu ürünler, düz hat üzerinde bulunan farklı materyalleri güvenli bir şekilde taşıma imkanı sağlamaktadır. Özellikle X ve Y ekseni olarak çalışma prensibine sahip olan monoray caraskal, açıklayıcı tabirle aşağı yukarı ve ileri geri sistematik bir destek sağlamaktadır. Kaldırma işlemi konusunda ise halat ve zincir kullanılır. Bu şekilde en ufak bir problem yaşanmadan farklı alanlardaki ürünler güven içerisinde değişik noktaları götürülür.

 

 Model Ve Özelliklerine Göre Monoray Vinçler

 

            Yapılacak olan işlerin doğru senkronizasyon içerisinde ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini olanak tanıyan bu vinç çeşitleri, farklı modelleri ve özellikleri bağlı olarak seçim sunmaktadır. Ayrıca bu özellik ve modellermonoray vinç fiyatları konusunda da farklılık gösterir. Fakat genel açıdan bakıldığında çok uygun ölçülerde bu ürünler elde edilebilir. Periyodik bir sistem altında mekanik özellikleri ile rahat bir kullanım şansını da yanında getiren monoray vinç çeşitleri, değerlendirilecek alana bağlı olarak seçim fırsatını veriyor.

 

 Farklı Özellikleri

 

            Özelliklerine bağlı olarak monoray caraskal ürünleri, stoplu kumanda, alarm sistemi; alt ve üst sınır kesiciler ile birlikte halat sarım klavuzu gibi avantajlar sunmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ve özel mekanik sistemleri sayesinde uzun yıllar kullanılacak bu ürünler, aynı zamanda monoray vinç fiyatları adına uygun çözümler sunmaktadır.